Mēs esam Kreatīva Izstrādātāju aģentūra


Uzņēmums ar dažāda veida IT pakalpojumu piedāvāšanu plašākai sabiedrībai, sāka nodarboties 2005. gadā, kad interneta tehnoloģijas pa īstam sāka ienākt Latvijā.

Ņemot vērā tehnoloģiju un līdz ar to arī šādu pakalpojumu straujo pieprasījumu tirgū, spējām nostabilizēt uzticamu klientu bāzi, kas, novērtējot mūsu sniegtos pakalpojumus, ieteica mūsu servisu citiem.

Gandrīz desmit gadu laikā, kopš piedāvājam savus IT pakalpojumus, esam izveidojuši vairākus desmitus interneta vietņu Latvijas, Nīderlandes, Apvienotās Karalistes, Vācijas, Krievijas un arī Surinamas klientiem, turklāt, klientu loks turpina augt ar katru dienu.

Attīstoties viedtālruņu iespējām un, ņemot vērā to, ka pakalpojumi sniedzēji ar vien vairāk sāka apzināties to, ka sava biznesa virzīšana šādā nišā kļūst arvien produktīvāka, sākām tirgū piedāvāt aplikāciju izstrādi Android un iOS platformām. Šāds piedāvājums mūsu klāstā ir pieejams no 2013.gada un aplikāciju izstrādi aktīvi izmanto mūsu Nīderlandē esošie klienti.

Šie, protams, nav vienīgie, taču populārākie pakalpojumi, ko izmanto mūsu klienti.

Ņemot vērā ģeogrāfiski plašo klientu loku, strādājam bez brīvdienām visu cauru gadu, kas nozīmē arī to, ka Jūsu pasūtījumi, priekšlikumi un lūgumi tiek apstrādāti brīvdienās un svētku dienās.

Ātrs serviss mūsdienās nozīmē lieliskas biznesa attīstības iespējas, jo klienti, nesagaidot ātru atbildi un reakciju, var aiziet pie konkurentiem, kas nav neviena pakalpojumu sniedzēja vēlmju sarakstā. Ņemot vērā plašo klientu loku jau daudzu gadu garumā, varam garantēt lielisku apkalpošanu visās mūsu piedāvātajās sfērās, neatkarīgi no tā, vai vēlēsieties izveidot savu mājas lapu, izstrādāt aplikāciju vai izmantot mūsu piedāvāto mājas lapu hostingu uz vienu no labākajiem datu centriem Eiropā.